Werk In stock

Doorlopend staat er kunst in stock op diverse locaties in Nederland.

Art Zaanstad, Kunstcentrum Zaanstad, http://www.artzaanstad.nl
Bax-Kunst, Sneek http://www.baxkunst.nl
Galerie Honingen, Gouda http://www.honingen.nl
Galerie Maritime, Colijnsplaat http://www.gallerymaritime.nl
Brievenbuskunst, Deventer http://www.brievenbuskunst.nl
Galerie  Posthuys, Texel. http://www.galerieposthuys.nl
Galerie Susan Ruiter, Vlaardingen http://www.susanruiter.nl
Kunstuitleen Amstelveen, http://www.sbkamstelveen.nl 
Irok galeries, Horst en Panningen http://www.irok.nl/
Kunstuitleen Voorburg, http://www.kunstuitleenvoorburg.nl
Grachtengalerie Utrecht. http://www.grachtengalerie.nl 
Kunstuitleen, Hellevoetsluis http://www.kunstuitleenhellevoetsluis.nl/
Lijstenmakerij Neo, Roermond http://www.kunsthandelneo.nl
Kunstuitleen Friesland, Leeuwarden http://www.kunstuitleenfriesland.nl
Reddingbootschuur Vlieland, http://www.reddingbootschuur.nl
Holland Art Gallerij, http://www.hag.nl/